Bekiroğlu Nakliyat - 0532 328 41 18Bekiroğlu Nakliyat - 0532 328 41 18Bekiroğlu Nakliyat - 0532 328 41 18
0532 328 41 18
7/24 Hizmetinizdeyiz
Gebze/Kocaeli

Ataşehir Evden Eve Nakliyat

Ataşehir evden eve nakliyat firmaları ile ev ve ofis eşyalarınız güvenli bir biçimde istenilen adrese taşınır. Şehir içi ve şehirler arası olmak üzere hizmet sunan nakliyat firmamız olarak müşterilerimizin her türlü eşyasını büyük bir titizlikle yeni adreslerine taşıyoruz. Bekiroğlu nakliyat firmamız bünyesinde asansörlü eşya taşımacılığı eşya depolama eşya toplama ve paketleme gibi pek çok farklı hizmet kolu mevcuttur. Taşımacılık sektöründe güvenilir ve işini iyi yapan bir firma arıyor iseniz Ataşehir evden eve nakliyat firmamız ile irtibat kurarak sunmuş olduğumuz hizmetlerden faydalanabilirsiniz. 

Ev Eşyası Taşımacılığı

Ev eşyalarının taşınması büyük bir özen gerektirir. Eşyaların taşınmasının hassasiyeti konusunda bilinçli olan firma ekiplerimiz ev eşyalarını türlerine ve boyutlarına göre ayırarak paketleme işlemi yapar. Ataşehir evden eve nakliyat firmamız tarafından kullanılan tüm ambalaj malzemeleri 1. sınıf paketleme ekipmanlarından oluşur. Bu ekipmanlar sayesinde eşyalarınız sağlam bir şekilde paketlenerek gideceği adrese kadar hiçbir şekilde zarar görmeden taşınır. 

Eşya Depolama

Nakliyat firmamız eşya taşıma hizmetlerinin yanı sıra eşya depolama hizmeti ile de en çok tercih edilen nakliyat firması olarak öne çıkıyor. Firmamız tarafından sunulan eşya depolama hizmeti ile müşterilerimiz eşyalarını güvenli alanlarda muhafaza edebiliyor. Bekiroğlu nakliyat firmamızın eşya depolama alanlarında isterseniz ev eşyalarınızı isterseniz de ofis eşyalarınızı dilediğiniz süre boyunca muhafaza etmeniz mümkün. Eşya depolama ücretlerimiz haftalık, aylık ya da yıllık olarak değişir. 

Eşya Paketleme

Nakliyat firmamız olarak müşterilerimize taşınma süreci boyunca her türlü kolaylığı sunuyoruz. Bu kolaylıklardan biri de eşya paketleme hizmetidir. Eşya paketleme hizmeti sayesinde vakti olmayan ya da eşyaları tek başına paketlemek için gücü olmayan kişiler oldukça rahat ediyorlar. Evinizde ya da iş yerinizde bulunan tüm eşyalar firmamızın uzman ekipleri tarafından türüne ve boyutlarına göre özel ambalaj malzemeleri kullanılarak paketlenir ve nakliye araçlarımıza yerleştirilir. Eşya paketleme hizmetini düşük bir ücret karşılığında talep etmeniz mümkündür. Firmamızın sunmuş olduğu tüm hizmetlerin detayları ile ilgili bilgi almak için bizimle bir telefonla kolaylıkla irtibat kurabilirsiniz. 

Önceki Yazı
Sonraki Yazı

Yorum Yap