Bekiroğlu Nakliyat - 0532 328 41 18Bekiroğlu Nakliyat - 0532 328 41 18Bekiroğlu Nakliyat - 0532 328 41 18
0532 328 41 18
7/24 Hizmetinizdeyiz
Gebze/Kocaeli

Şehirler Arası Nakliyat

Son Yazılar

Gebze Ofis Taşıma

31 Mayıs 2023

Erenköy ofis taşıma

26 Nisan 2023

İletişim

  • Hacıhalil Mah. 1216 Sk. No:215 41400 Gebze/Kocaeli
  • Orhanlı Mah. Karakuş Sk. No: 3 34956 Tuzla/İstanbul
  • [email protected]
  • 0532 328 41 18 - 0262 641 15 05
  • P.tesi - Pzr.
    7 Gün 24 Saat Hizmet!
ust-gorsel-bekiroglu (2)

Şehirler arası nakliyat hizmetine ihtiyaç duymanız halinde firmamız ile irtibata geçebilirsiniz. Şehirler arası taşımacılık şehir içi eşya taşımaya göre daha fazla dikkat isteyen bir iştir. Eşyaların uzun yolda zarar görmeden taşınması için büyük bir özen ve  sağlam paketleme işlemi gereklidir. Firmamız olarak bünyemizde hizmet veren ekip arkadaşlarımız ile eşyalarınızın şehirler arası en iyi şekilde taşınması için çalışıyoruz. Bekiroğlu nakliyat firmamızdan şehirler arası nakliyat hizmetinin yanı sıra şehir içi eşya taşıma, parça eşya taşıma, eşya paketleme ve asansörlü taşımacılık hizmetleri talep edebilirsiniz.

Asansörlü Evden Eve Nakliyat

Asansörlü evden eve nakliyat hizmeti son yıllarda taşımacılık sektöründe en çok kullanılan yöntem olmuştur. Bu yöntem sayesinde çok katlı binalara kolaylıkla eşya ulaşımı yapılır. Asansörlü evden eve nakliyat hizmeti sayesinde zamandan tasarruf edilir. Bu sayede eşya taşıma işlemi çok daha hızlı bir şekilde gerçekleşir. 

Eşya Paketleme Hizmeti

Nakliyat firmamız tarafından sunulan taşınma öncesi eşya paketleme hizmeti ile müşterilerimize kolaylık sağlıyoruz. Vakti olmayan ya da eşya toplamak ve paketlemek için gücü yetmeyen kişiler için son derece avantajlı olan bu hizmeti firmamızdan talep edebilirsiniz. Eşya toplama işleminden sonra tüm eşyalarınız türüne uygun şekilde ambalajlara konularak paketlenir. Eşyalarınız gidecekleri adrese kadar hiçbir şekilde zarar görmeden taşınır. Nakliyat firmamızda her türlü eşyayı paketleyebilecek ekipman mevcuttur. Ayrıca firmamızda farklı büyüklüklerde nakliye araçları da yer alır. 

Şehirler Arası Nakliyat Fiyatları

Eşyalarının bir şehirden bir başka şehre taşınmasını isteyen kişiler şehirler arası nakliyat firmalarını araştırıyorlar. Ayrıca insanların şehirler arası nakliyat firmalarının sunmuş olduğu hizmetin fiyatları hakkında da araştırmalar yaptığı görülüyor. Nakliyat firmaları tarafından şehir içi ve şehirler arası evden eve nakliyat hizmetleri avantajlı fiyatlar ve ödeme kolaylığı ile sunulur. Sunulan hizmetin fiyatları taşınacak olan eşyanın miktarı ve gidilecek olan yolu uzaklığına bağlı olarak farklılık gösterir. Firmamız olarak sizlere kaliteli hizmete uygun fiyatlar ile sunuyoruz. Bekiroğlu nakliyat firmamız tarafından sunulan şehirler arası evden eve nakliyat hizmetinin ayrıntıları ve fiyatları ile ilgili bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.