Bekiroğlu Nakliyat - 0532 328 41 18Bekiroğlu Nakliyat - 0532 328 41 18Bekiroğlu Nakliyat - 0532 328 41 18
0532 328 41 18
7/24 Hizmetinizdeyiz
Gebze/Kocaeli

Parça Eşya Taşıma

Son Yazılar

Gebze Ofis Taşıma

31 Mayıs 2023

Erenköy ofis taşıma

26 Nisan 2023

İletişim

  • Hacıhalil Mah. 1216 Sk. No:215 41400 Gebze/Kocaeli
  • Orhanlı Mah. Karakuş Sk. No: 3 34956 Tuzla/İstanbul
  • [email protected]
  • 0532 328 41 18 - 0262 641 15 05
  • P.tesi - Pzr.
    7 Gün 24 Saat Hizmet!
ust-gorsel-bekiroglu-7

Parça eşya taşıma diğer nakliyat hizmetlerine göre daha uygun fiyatlı olması nedeniyle çok fazla tercih ediliyor. Son yılların en fazla talep gören nakliye hizmetleri arasında yer alan Parça eşya taşıma firmamız tarafından sunulan profesyonel bir hizmettir. Parça eşya taşımacılığında birkaç parça eşyanız için hizmet talebinde bulunabilirsiniz. Kargo ile gönderilemeyecek kadar büyük ancak nakliye aracını dolduramayacak kadar az olan eşyalarınız için parça eşya taşımacılığı hizmetinden faydalanabilirsiniz. Parça eşya taşımacılığında birkaç kişinin eşyası aynı araç içerisinde taşınır. Böylece nakliye ücreti de birkaç kişi arasında paylaşılacağı için çok daha ekonomik olur. Parça eşya taşıma hizmetinin ayrıntıları ile ilgili detaylı bilgi için bizimle irtibat kurabilirsiniz.

 

Evden Eve Nakliyat

Parça eşya taşıma şehir içi eşya taşıma ve şehirler arası eşya taşıma gibi konularda uzman olan firmamız olarak profesyonel Bekiroğlu nakliye ekibimiz ile siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak için çalışıyoruz. Firmamız bünyesinde asansörlü eşya taşımacılığından eşya paketlemeye ofis eşyası taşımacılığından eşya depolamaya kadar pek çok farklı hizmet seçeneği mevcuttur. İhtiyacınız olan hizmeti almak için firmamıza ait internet sitemizi ziyaret ederek sunulan hizmetlerin detayları ile ilgili bilgi alabilirsiniz. Ayrıca internet sitemizde yer alan irtibat numaralarımızı kullanarak düzenle kolay bir şekilde iletişime geçebilirsiniz. Bununla birlikte firmamıza ait WhatsApp hattımız üzerinden de bizimle iletişim kurmanız mümkün. 

Eşya Depolama

Geçici bir süre şehir dışına ya da yurt dışına çıkmayı düşünüyor ve eşyalarınızın güvenli bir yerde muhafaza edilmesini istiyorsanız nakliyat firmamız tarafından sunulan eşya depolama hizmetinden faydalanabilirsiniz. Ayrıca eşya depolama hizmetini evinizde fazla geldiğini düşündüğünüz ancak ileride kullanmayı planladığınız eşyalarınız içinde talep etmeniz mümkündür. Nakliyat firmamız tarafından sunulan eşya depolama hizmetinin fiyatları depolanacak olan eşyaların miktarına bağlı olarak farklılık gösterir. Bununla birlikte evden eve nakliyat ve diğer nakliye hizmetlerinde de fiyatlar eşya miktarına göre değişir. Bekiroğlu nakliye firması olarak müşterilerimize en iyi fiyatlar ile kaliteli taşımacılık ve eşya depolama hizmete sunuyoruz. Daha detaylı bilgi ve hizmet talebinde bulunmak için bizimle irtibat kurabilirsiniz.