Bekiroğlu Nakliyat - 0532 328 41 18Bekiroğlu Nakliyat - 0532 328 41 18Bekiroğlu Nakliyat - 0532 328 41 18
0532 328 41 18
7/24 Hizmetinizdeyiz
Gebze/Kocaeli

Eşya Paketleme

Son Yazılar

Gebze Ofis Taşıma

31 Mayıs 2023

Erenköy ofis taşıma

26 Nisan 2023

İletişim

  • Hacıhalil Mah. 1216 Sk. No:215 41400 Gebze/Kocaeli
  • Orhanlı Mah. Karakuş Sk. No: 3 34956 Tuzla/İstanbul
  • [email protected]
  • 0532 328 41 18 - 0262 641 15 05
  • P.tesi - Pzr.
    7 Gün 24 Saat Hizmet!
ust-gorsel-bekiroglu-6

Eşya paketleme nakliyat firmamız tarafından müşterilerimize sunulan avantajlı bir hizmet türüdür. Taşıma öncesinde eşyalarınızı toplamak ve paketlemek konusunda zorlanıyor iseniz bu noktada firmamızın sunmuş olduğu eşya paketleme hizmetinden faydalanabilirsiniz. Eşyalarınız Bekiroğlu nakliyat firmamızın uzman ekibi tarafından kaliteli ambalaj malzemeleri kullanılarak türüne ve boyutuna uygun bir şekilde paketlenir. Daha sonra sağlam bir şekilde paketlemesi yapılan her bir eşyanız nakliye aracımıza büyük bir titizlikle yerleştirilir. Eşya paketleme hizmetini ev eşyalarınızın yanı sıra ofis ve büro eşyalarınız için de firmamızdan talep etmeniz mümkün.

Sigortalı Eşya Taşıma 

Eşya paketleme hizmetinin yanı sıra Nakliyat firmamızdan talep edebileceğiniz hizmet türlerinden birisi de sigortalı eşya taşıma hizmetidir. Düşük bir ücret karşılığında alabileceğiniz sigortalı eşya taşıma hizmeti sayesinde nakliye süreci boyunca eşyalarınız firmamız tarafından güvence altına alınmış olur. Son derece avantajlı bir hizmet türü olan sigortalı eşya taşıma hizmetinin detayları ile ilgili bilgi için müşteri temsilcilerimiz ile irtibat kurabilirsiniz.

Eşya Depolama

Belli bir süreliğine yurt dışına çıkacak olanlar ya da geçici olarak küçük bir eve taşınacak olan kişiler fazla eşyalarını muhafaza edebilmek için firmamızın güvenli eşya depolarından faydalanabilirler. Ayrıca evinizde yerden tasarruf etmek ve ileride kullanacak olduğunuz eşyalarınızı muhafaza etmek için yine eşya depolarımızı tercih edebilirsiniz. Firmamıza ait olan eşya depolarınızda her türlü eşyanın saklanabilmesi mümkündür. Eşya depolama alanlarımızı haftalık aylık ya da yıllık olarak kiralayabilirsiniz.

Nakliyat Fiyatları Nedir? 

Eşya paketleme ve evden eve nakliyat hizmeti almak isteyen pek çok kişinin aklına takılan sorulardan birisi de evde ve nakliyat fiyatlarıdır. Evden eve nakliyat fiyatları firmamız tarafından gönderilen ekspertizin yapacağı incelemenin sonucunda belli olur. Ekspertiz eşyalarınızın miktarını inceler ve eşyaların taşınacağı adresini uzaklığına göre size net bir fiyat verir. Firmamız olarak müşterilerimize uygun fiyatlar ve ödeme kolaylığı ile en iyi nakliye hizmeti veriyoruz. Bekiroğlu nakliyat firmamız bünyesinde sunulan evden eve nakliyat ofis eşyası taşımacılığı asansörlü nakliyat gibi hizmetlerin detayları ile ilgili bilgi almak ve hizmet talebinde bulunmak için bizimle irtibat kurabilirsiniz.