Bekiroğlu Nakliyat - 0532 328 41 18Bekiroğlu Nakliyat - 0532 328 41 18Bekiroğlu Nakliyat - 0532 328 41 18
0532 328 41 18
7/24 Hizmetinizdeyiz
Gebze/Kocaeli

Sigortalı Nakliyat

Son Yazılar

Gebze Ofis Taşıma

31 Mayıs 2023

Erenköy ofis taşıma

26 Nisan 2023

İletişim

  • Hacıhalil Mah. 1216 Sk. No:215 41400 Gebze/Kocaeli
  • Orhanlı Mah. Karakuş Sk. No: 3 34956 Tuzla/İstanbul
  • [email protected]
  • 0532 328 41 18 - 0262 641 15 05
  • P.tesi - Pzr.
    7 Gün 24 Saat Hizmet!
ust-gorsel-bekiroglu-8

Sigortalı nakliyat hizmetimizle müşterilerimizin eşyalarını nakliye süreci boyunca güvence altına alıyoruz. Müşterilerimiz açısından son derece avantajlı olan sigorta ve nakliyat hizmetini uygun fiyatlar ile sunuyoruz. Nakliyat firmamızdan talep edeceğiniz sigortalı nakliyat ile tüm eşyalarınız güvence altına alınır ve herhangi bir hasar ya da kayıp gibi durumlarda zararınız poliçe tarafından karşılanır.

Şehirler Arası Eşya Taşıma 

Sigortalı nakliyat ve şehirler arası eşya taşıma gibi birçok farklı nakliye hizmeti sunan firmamız olarak alanında uzman profesyonel ekip ile çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bekiroğlu nakliye firmamızda hizmet veren tüm ekip arkadaşlarımız işini bilen ve güvenilir kişilerdir. Evinizin ya da ofisinizin eşyalarını firma ekibimize gönül rahatlığı ile teslim edebilirsiniz. Şehirler arası nakliyat hizmeti için son model nakliye kamyonlarını kullanırız. Bu kamyonlar tecrübeli şoförler tarafından kullanılır. Firmamız olarak eşyalarınızın zarar görmeden kısa sürede ve güvenli bir şekilde taşınması için büyük gayret gösteriyoruz. 

Eşya Paketleme

Sigortalı nakliyat hizmetimizin yanı sıra firmamız tarafından eşya paketleme hizmeti de sunulur. Eşya paketleme ile tüm eşyalarınız türüne ve boyutuna göre ambalaj işleminden geçirilir. Ekibimiz eşyalarınızı zarar görmeyecek ve ıslanmayacak şekilde paketler. Yapılan bu paketleme ile tüm eşyalarınız talebinize göre şehir içi ve şehirler arası olmak üzere istediğiniz adrese taşınır. Eşya paketleme hizmetini hem ev eşyalarınız hem de iş yeri eşyalarınız için talep etmeniz mümkün. 

Evden Eve Eşya Taşıma Fiyatları

Sigortalı nakliyat ve evden eve taşımacılık fiyatları bu hizmeti almak isteyen kişiler tarafından merak ediliyor ve araştırılıyor. Günümüzde pek çok farklı nakliyat firması vardır ve bu firmalar kendilerine göre bir fiyat listesi belirlemiştir. Eşyalarınızın güvenli bir şekilde taşınması için güvenilir ve tecrübeli bir firmadan hizmet almanız son derece önemlidir. Bekiroğlu nakliyat firması olarak kurulduğumuz günden bu yana taşımacılık hizmetini en avantajlı fiyatlar ve ödeme kolaylığı ile sunarak müşterilerimizin bütçelerini zorlamıyoruz. Evden eve nakliyat ofis taşımacılığı asansörlü nakliyat gibi hizmetlerin fiyatları ile ilgili bilgi almak ve hizmet talebinde bulunmak için irtibat numaralarımız ile bizimle iletişim kurabilirsiniz.