Bekiroğlu Nakliyat - 0532 328 41 18Bekiroğlu Nakliyat - 0532 328 41 18Bekiroğlu Nakliyat - 0532 328 41 18
0532 328 41 18
7/24 Hizmetinizdeyiz
Gebze/Kocaeli

Şehir İçi Nakliyat

Son Yazılar

Gebze Ofis Taşıma

31 Mayıs 2023

Erenköy ofis taşıma

26 Nisan 2023

İletişim

  • Hacıhalil Mah. 1216 Sk. No:215 41400 Gebze/Kocaeli
  • Orhanlı Mah. Karakuş Sk. No: 3 34956 Tuzla/İstanbul
  • [email protected]
  • 0532 328 41 18 - 0262 641 15 05
  • P.tesi - Pzr.
    7 Gün 24 Saat Hizmet!
ust-gorsel-bekiroglu-6

Şehir içi nakliyat ve şehirler arası nakliyat alanında hizmet sunan firmamız olarak müşterilerimize her daim profesyonel çalışmalar sunuyoruz. Bekiroğlu nakliyat firmamız tarafından sonra şehir içi evden eve nakliyat hizmetini aynı zamanda ofis eşyalarınız için de talep etmeniz mümkündür. Ev ya da ofis eşyalarınızı şehir içinde bir adresten diğer bir adrese taşınmayı planladığınız zaman firmamız ile irtibat kurarak sunmuş olduğumuz profesyonel hizmetten faydalanabilirsiniz. Firmamızda her türlü eşyanın taşınması için uygun nakliye aracı mevcuttur. Nakliyat firmamızdan nakliye alanında sunulan asansörlü nakliyat eşya depolama ve eşya paketleme ekibi farklı hizmet seçeneklerinden de faydalanmanız mümkündür.

Evden Eve Eşya Taşıma

Şehir içi nakliyat evet şehirlerarası eşya taşımacılığı uzmanlık gerektiren bir konudur. Eşyalarını matador bir şekilde taşınmazsa eşyalara büyük ölçüde zarar verebileceği gibi aynı zamanda sizin sağlığınıza da zarar verir. Günümüzde insanlar pek çok farklı nedenden dolayı farklı bir eve taşınma İhtiyacı duyuyor. Eşyaların bir evden bir diğerine zarar görmeden hızlı ve güvenli bir şekilde taşınması için kurmuş olduğumuz Nakliyat firmamız olarak hizmet vermeye başladığımız ilk günden bu yana müşteri memnuniyeti odaklı çalışıyoruz. 

Parça Eşya Taşıma

Şehir içi nakliyat şehirler arası nakliyat ofis eşyası taşımacılığı ve eşya paketleme gibi farklı hizmetler talep edebileceğiniz firmamızda sunulan hizmet türlerinden biri de parça eşya taşımacılığıdır. Parça eşya taşımacılığı özellikle Büyük şehirlerde ikamet eden insanların en fazla da talep etmiş oldukları nakliye hizmetlerinden biridir. Parça eşya taşımacılığı diğer nakliyat türlerine göre daha uygun fiyatlıdır. Firmamız tarafından sunulan bu hizmetini ayrıntıları ile ilgili bilgi için bizimle irtibata geçebilirsiniz. 

Nakliyat Fiyatları Neye Göre Belirlenir? 

Evden eve eşya taşıma fiyatlarını etkileyen pek çok farklı unsur vardır. Özellikle taşınacak olan eşyanın miktarı asansör sisteme gerekip gerekmeyeceği gibi pek çok farklı husus nakliye fiyatlarına önemli ölçüde etki eder. Bekiroğlu nakliyat firması olarak müşterilerimize kaliteli ve güvenilir nakliyat hizmetini avantajlı fiyatlar ve ödeme kolaylığı ile sunuyoruz. Detaylı bilgi ve hizmet için irtibat numaralarımız ile bizimle iletişim kurabilirsiniz.