Bekiroğlu Nakliyat - 0532 328 41 18Bekiroğlu Nakliyat - 0532 328 41 18Bekiroğlu Nakliyat - 0532 328 41 18
0532 328 41 18
7/24 Hizmetinizdeyiz
Gebze/Kocaeli

Ofis Taşımacılığı

Son Yazılar

Gebze Ofis Taşıma

31 Mayıs 2023

Erenköy ofis taşıma

26 Nisan 2023

İletişim

  • Hacıhalil Mah. 1216 Sk. No:215 41400 Gebze/Kocaeli
  • Orhanlı Mah. Karakuş Sk. No: 3 34956 Tuzla/İstanbul
  • [email protected]
  • 0532 328 41 18 - 0262 641 15 05
  • P.tesi - Pzr.
    7 Gün 24 Saat Hizmet!
ust-gorsel-bekiroglu (3)

Ofis taşımacılığı evden eve nakliyat şehir içi ve şehirler arası eşya taşıma konusunda hizmete ihtiyaç duymanız halinde nakliyat firmamız ile iletişim kurabilirsiniz. Nakliyat firmamız bünyesinde sunulan hizmetler alanında uzman ekip arkadaşlarımız ile gerçekleştirilir. Ekip arkadaşlarımız taşımacılık konusunda uzman kişilerdir. Eşyalarınızın toplama paketleme nakliye aracına yerleştirme gibi tüm işlemleri profesyonel bir şekilde yapılır. Bekiroğlu nakliyat firmamızdan ofis eşyalarınızın şehir içi ya da şehirlerarası hızla ve güvenli bir biçimde taşınması için hizmet talebinde bulunabilirsiniz.

Asansörlü Eşya Taşıma

Ofis taşımacılığı hizmetinde nakliye asansörü kullanarak ofis eşyalarınızın daha güvenli bir şekilde taşınmasını sağlıyoruz. Ofisler genellikle yüksek plazalarda yer aldığından dolayı ofis eşyalarının taşınması sırasında asansörle eşya taşıma hizmeti gerçekleştirilir. Nakliye asansörü yalnızca profesyonel nakliyat firmalarında mevcuttur. Bizler nakliyat firmamız olarak çok katlı binalara kolay bir şekilde eşya ulaşımı yapabilmek adına firma  bünyemizde nakliye asansörü bulunduruyoruz. Nakliye asansörlerimiz operatörler tarafından kullanılır. Asansör ile eşya taşıma sırasında çevrede her türlü iş sağlığı ve güvenliği önlemleri alınır. 

Parça Eşya Taşıma

Ofis taşımacılığı hizmetimizin yanı sıra firma bünyemizde yer alan hizmetlerden biri de parça eşya taşımacılığıdır. Parça eşya taşımacılığı ile bir çamaşır makinesi bulaşık makinesi ya da bir koltuk takımı gibi eşyalarınızın taşınmasını sağlayabilirsiniz. Parça eşya taşımacılığında fiyatlar diğer nakliye türlerine göre çok daha uygundur. Bekiroğlu nakliyat firmamızı arayarak öğrenmek istediğiniz her türlü bilgiye kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Bu sayede gönül rahatlığı ile taşımacılık işlemlerini yerine getirmiş olursunuz.

Eşya Taşıma Fiyatları Nasıl Belirlenir? 

Evde eve nakliyat ya da ofis eşyası taşımacılığında fiyatların belirlenmesini sağlayan birçok farklı unsur vardır. Örneğin eşyaların miktarı taşınırken nakliye asansörü kullanıp kullanılmayacağı ve taşınacak olan adresin mesafesin gibi etkenler nakliye fiyatlarına önemli ölçüde etki gösterir. Nakliyat firmamız olarak kurulduğumuz günden bu yana müşterilerimize avantajlı fiyatlar ve ödeme kolaylığı sağlıyoruz. Sunmuş olduğumuz kaliteli nakliyat hizmetini uygun fiyatlar ile almanız için elimizden geleni yapıyoruz. Nakliyat firmamız tarafından sunulan evden eve eşya taşımacılığı ofis eşyası taşıma asansörlü nakliyat gibi hizmetlerden faydalanmak için bizimle bir telefonla irtibata geçebilirsiniz.