Bekiroğlu Nakliyat - 0532 328 41 18Bekiroğlu Nakliyat - 0532 328 41 18Bekiroğlu Nakliyat - 0532 328 41 18
0532 328 41 18
7/24 Hizmetinizdeyiz
Gebze/Kocaeli

Evden Eve Nakliyat

Son Yazılar

Gebze Ofis Taşıma

31 Mayıs 2023

Erenköy ofis taşıma

26 Nisan 2023

İletişim

  • Hacıhalil Mah. 1216 Sk. No:215 41400 Gebze/Kocaeli
  • Orhanlı Mah. Karakuş Sk. No: 3 34956 Tuzla/İstanbul
  • [email protected]
  • 0532 328 41 18 - 0262 641 15 05
  • P.tesi - Pzr.
    7 Gün 24 Saat Hizmet!
ust-gorsel-bekiroglu-7

Evden eve nakliyat adres değiştirmek isteyen pek çok kişinin ihtiyacı olmuştur. Evden eve nakliyat hizmetleri veren firmalar sayesinde ev ya da ofis eşyalarının bir adresten diğer adrese kolay bir şekilde taşınması mümkün olur. Bizler Bekiroğlu nakliyat firması olarak uzun yıllardan bu yana nakliye sektöründe hizmet veriyor ve müşterilerimizin eşyalarını en iyi şekilde taşımak için uzman ekibimiz ile hizmet gerçekleştiriyoruz.

Evden Eve Nakliyat Hizmeti

Evden eve nakliyat hizmetinin gerçekleşmesi için yeterli ekip ve ekipmana ihtiyaç vardır. Eski yıllarda insan gücü ile çok katlı binalara eşya ulaşımı sağlanırken günümüzde gelişen teknoloji ile nakliye asansörü kurularak eşyalar istenilen kata ulaştırılır. Eşya taşıma asansörü olarak da bilinen nakliye asansörleri yalnızca kaliteli hizmet veren nakliye firmalarında vardır. Firmamızda bulunan nakliye asansörleri sayesinde ev ya da ofisimizde bulunan her türlü eşyanın güvenli bir şekilde taşınması sağlanır. 

Eşya Paketleme Hizmeti Nedir? 

Eşya paketleme evden eve nakliyat firmamız tarafından sorulan son derece avantajlı bir hizmet türüdür. Taşınma öncesinde eşyaların paketlenmesi oldukça yorucu ve vakit alan bir iş olduğundan dolayı pek çok kişi bazen taşınmayı bile erteleyebiliyor. Bu noktada firmamız tarafından sunulan eşya paketleme hizmeti devreye giriyor ve müşterilerimizin işlerinin kolaylaşması sağlanıyor. Bekiroğlu nakliyat firmamız tarafından sunulan eşya paketleme hizmeti sayesinde her türlü eşyanız büyük bir özen ve titizlikle paketlenerek kolilere yerleştirilir. Firma ekibimiz her bir eşyanız için türüne uygun ambalaj malzemesi kullanarak paketleme işlemini gerçekleştirir. 

Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Evden eve nakliyat hizmeti sunan firmamız tarafından gerçekleştirilen nakliye hizmetlerinin fiyatları bizden hizmet talebinde bulunmak isteyen müşterilerimizin en çok merak ettikleri konular arasında yer alıyor. Firmamız olarak müşterilerimize bütçelerini zorlamadan nakliye hizmeti sunuyoruz. Evden eve nakliyat fiyatları eşya miktarına ve gidilecek olan adresini uzaklığına bağlı olarak değişkenlik gösterdiğinden dolayı bu konuda net bir bilgi verebilmek ne yazık ki mümkün değildir. Firmamız tarafından sunulan evden eve nakliye hizmetlerinin fiyatları ile ilgili detaylı bilgi almak ve hizmet talebinde bulunmak için bizimle irtibata geçebilirsiniz.