Bekiroğlu Nakliyat - 0532 328 41 18Bekiroğlu Nakliyat - 0532 328 41 18Bekiroğlu Nakliyat - 0532 328 41 18
0532 328 41 18
7/24 Hizmetinizdeyiz
Gebze/Kocaeli

Eşya Depolama

Son Yazılar

Gebze Ofis Taşıma

31 Mayıs 2023

Erenköy ofis taşıma

26 Nisan 2023

İletişim

  • Hacıhalil Mah. 1216 Sk. No:215 41400 Gebze/Kocaeli
  • Orhanlı Mah. Karakuş Sk. No: 3 34956 Tuzla/İstanbul
  • [email protected]
  • 0532 328 41 18 - 0262 641 15 05
  • P.tesi - Pzr.
    7 Gün 24 Saat Hizmet!
esya-depolama-ust

Eşya depolama pek çok farklı nedenden dolayı tercih edilen bir hizmet türüdür. Örneğin evlerde çeyiz için biriktirilen eşyalar yer kaplar ve bu durumda eşyaları muhafaza edebilmek için nakliyat firmalarının eşya depolama alanlarından yararlanılır. Bizler Bekiroğlu nakliyat firması olarak eşya depolama hizmetimiz ile müşterilerimizin işlerini kolaylaştırıyor ve evlerinde yer açılmasını sağlıyoruz. Bununla birlikte tayin nedeni ile ya da farklı sebeplerden dolayı şehir dışına ya da yurt dışına çıkacak olan vatandaşlarımız eşyalarını muhafaza edebilmek için firmamızın eşya depolama alanlarından yararlanabilirler.

Eşya Paketleme 

Nakliyat firmamızdan eşya depolama hizmeti talep eden müşterilerimiz isterlerse eşya depolama öncesinde eşyalarının paketlenmesi için firmamızdan ekstra hizmet talebinde bulunabilirler. Eşya depolama öncesinde firma ekibimiz eşyalarınızın depolarda uzun süre saklanacağını göz önünde bulundurarak paketleme işlemi yapar. Bu paketleme işlemi sayesinde eşyalarımız depolama alanlarına ilk konulduğu günkü gibi kalır. 

Eşya Depolama Güvenli Mi?

Eşya depolama hizmeti almak isteyen kişiler Bu hizmetin güvenilir olup olmadığını sorguluyor. Elbette eşyalarını belli bir yerde muhafaza etmek isteyen kişiler doğal olarak eşyalarının güvenliği konusunda endişeye kapılabiliyor. Nakliyat firmamıza ait olan eşya depolama alanlarımız 7 gün 24 saat güvenlik kameraları ile izlenen ve güvenlik ekipleri tarafından korunan alanlardır. Ayrıca bu alanlar her türlü doğal afete karşı da korunaklı bir şekilde tasarlanmıştır. Bekiroğlu nakliyat firmamıza ait olan eşya depolama alanlarımıza her türlü eşyanızı güvenle bırakabilirsiniz.

Eşya Depolama Fiyatları

Eşya depolama fiyatları müşterilerimizin bize en çok sorduğu sorular arasında yer alıyor. Nakliyat firmamızda farklı büyüklüklere sahip eşya depolarımız mevcuttur. Bu depoların büyüklüğüne göre ve eşyaların saklanacağı süreye bağlı olarak depolama fiyatları farklılık gösterir. Firmamızın güvenli eşya depolarını aylık haftalık ya da yıllık olarak kiralamamız mümkün. Ayrıca yıllık eşya deposu kiralayan müşterilerimiz için ekstra indirimlerimiz de mevcuttur. Dilerseniz düşük bir ücret ödeyerek eşyalarınızın depolanma süreci boyunca sigortalanmasını sağlayabilirsiniz. Evden eve nakliyat firmamız tarafından sunulan eşya depolama hizmetinin detayları ile ilgili ayrıntılı bilgi almak istiyor iseniz irtibat numarası ile bizimle iletişime geçebilirsiniz.