Bekiroğlu Nakliyat - 0532 328 41 18Bekiroğlu Nakliyat - 0532 328 41 18Bekiroğlu Nakliyat - 0532 328 41 18
0532 328 41 18
7/24 Hizmetinizdeyiz
Gebze/Kocaeli

Asansörlü Nakliyat

Son Yazılar

Gebze Ofis Taşıma

31 Mayıs 2023

Erenköy ofis taşıma

26 Nisan 2023

İletişim

  • Hacıhalil Mah. 1216 Sk. No:215 41400 Gebze/Kocaeli
  • Orhanlı Mah. Karakuş Sk. No: 3 34956 Tuzla/İstanbul
  • [email protected]
  • 0532 328 41 18 - 0262 641 15 05
  • P.tesi - Pzr.
    7 Gün 24 Saat Hizmet!
ust-gorsel-bekiroglu (3)

Asansörlü nakliyat  pek çok kişinin sıklıkla görmüş olduğu nakliye hizmetlerinden birisidir. Günümüzde çok katlı binalara ve sayısı eski yıllara göre çok daha fazladır. Bu çok katlı binalara kolay bir şekilde eşya ulaşımı yapmak amacıyla nakliyat firmaları eşya taşıma asansörleri kullanmaya başlamıştır. Bizler de nakliyat firmamız olarak firma bünyemize hidrolik nakliye asansörlerine dahil ettik. Bu asansörler sayesinde eşyalarımızın hızlı ve güvenli bir şekilde taşınmasını sağlıyoruz. Asansörlü taşıma sistemi pek çok açıdan avantaj sağlar. Bu sistem sayesinde eşyalarınız daha kısa süre içerisinde taşınır ve siz de yeni evinize daha çabuk yerleşmiş olursunuz. Bekiroğlu nakliyat firmamız bünyesinde yer alan tüm nakliye asansörlerinin bakımları düzenli olarak yapılır. Bununla birlikte bu asansörler işinde uzman operatörler tarafından kullanılır.

Ofis Eşyası Taşımacılığı

Asansörlü nakliyat sistemini yalnızca ev eşyaları için değil ofis eşyaları içinde kullanıyoruz. Çok katlı binalarda yer alan ofis ya da büroların eşyaları nakliyat firmamız bünyesindeki hidrolik asansörler sayesinde kolaylıkla taşınır. Firma ekiplerimiz nakliye asansörü kurulmadan önce bina çevresinde tüm güvenlik önlemlerini alır. Firmamız olarak öncelikle can güvenliğini önemsiyor ve daha sonra eşyaların nakliye asansörü ile taşınmasını sağlıyoruz. Nakliye asansörleri sayesinde ofis eşyaları hiçbir şekilde zarar görmeden bulunduğu kattan alınarak aşağıda bekleyen nakliye araçlarımıza büyük bir titizlikle yerleştirilir. Asansörlü nakliye hizmetimizin detayları ile ilgili bilgi için firmamıza ait olan internet sitemizi ziyaret edebilir ve daha önce gerçekleştirmiş olduğumuz hizmetleri görüntüleyebilirsiniz.

Asansörlü Nakliyat Fiyatları

Asansörlü nakliyat fiyatları pek çok farklı etkene bağlı olarak değişkenlik gösterir. Eşyaların miktarı ve taşınacak olan adresine uzaklığına bağlı olarak asansörlü evden eve nakliyat ve ofis eşyası taşıma fiyatlarında değişkenlik görülür. Bekiroğlu nakliyat firmamız olarak müşterilerimizin bütçelerini zorlamadan sunmuş olduğumuz kaliteli nakliye hizmetlerimizden faydalanmalarını sağlıyoruz. Nakliyat firmamızda asansörlü eşya taşımacılığı öncesinde eşya paketleme hizmetin de talep etmeniz mümkündür. Firmamız bünyesinde sıralanan asansörlü evden eve nakliyat ve ofis eşyası taşımacılığı ile ilgili detaylı bilgi almak ve hizmet talebinde bulunmak için bizimle bir telefonla irtibat kurabilirsiniz.